Піцерія «Фламінго» – перший заклад «Самогонної ресторації». Саме тут, уже понад 20 років готують легендарну піцу, випечену на живому вогні за класичним італійським рецептом. Для начинки використовуємо виключно екологічні продукти з нашої фамільної сироварні, крафтової масарні та власних фермерських господарств.


Щодня, з 8:00 до 11:00 год, у «Фламінго» діють безлімітні сніданки, в обід піцерія стає найкращим місцем для ділової зустрічі, а ввечері ви зможете чудово відпочити разом зі своїми дітьми. Відчуйте справжню насолоду, скуштувавши нашу пасту власного виробництва, майстерно приготовані равіолі, свіжомелену каву, а також легкі, майже невагомі мусові десерти.

Безлімітні сніданки за 79 грн.

Ми знаємо: чим грандіознішим буде сніданок, тим цікавішим, продуктивнішим і насиченішим стане день. Тому ми підготували для вас  дуже особливу пропозицію - безлімітні сніданки в піцерії "Фламінго". 

Відсвяткуй день народження дитини яскраво!

Піцерія "Фламінго" - ідеальне місце для святкування дитячих днів народжень.


Цукерки ручної роботи

Всі діти люблять цукерки! Завдяки "Майстерні карамелі", ми можемо здивувати наших найменших відвідувачів унікальними льодяниками ручної роботи у вигляді фламінго.