Піцерія «Фламінго» – перший заклад САМоГОНної Ресторації, збудований у 1996 році, що унікальним чином поєднує енергійне обслуговування, легкий африканський інтер’єр і класичну італійську кухню.

Двоповерховий простір «Фламінго» – приклад сучасного міського кафе, що сподобається кожному. На першому поверсі розташована відкрита кухня з унікальною піччю на дровах, яка є серцем нашого ресторану. Тут найталановитіші піцайоли міста майстерно готують справжню італійську піцу з найсвіжіших фермерських продуктів. Величезні панорамні вікна дозволяють вам спостерігати за перехожими, насолоджуючись ароматом щойнозмеленої кави. Лише в нас можна скуштувати найсвіжішу пасту власного виробництва, майстерно приготовані равіолі, легендарну піцу на дровах, а також легкі, майже невагомі, мусові десерти. 

Щодня, з 8:00 до 11:00 ранку, в піцерії «Фламінго» діють безлімітні сніданки. Це означає, що ви маєте унікальну можливість поїсти без жодних обмежень, адже розмір порції залежить лише від вашого апетиту (для дітей, віком до 12 років, діє знижка 50%).

Піцерія «Фламінго» – ідеальне місце для тих, хто хоче швидко перекусити і далі побігти в справах; для невимушеної ділової зустрічі; сімейної вечері з дітьми або ж романтичного побачення.

Безлімітні сніданки за 68 грн.

Ми знаємо: чим грандіознішим буде сніданок, тим цікавішим, продуктивнішим і насиченішим стане день. Тому ми підготували для вас  дуже особливу пропозицію - безлімітні сніданки в піцерії "Фламінго". 

Відсвяткуй день народження дитини яскраво!

Піцерія "Фламінго" - ідеальне місце для святкування дитячих днів народжень.


Цукерки ручної роботи

Всі діти люблять цукерки! Завдяки "Майстерні карамелі", ми можемо здивувати наших найменших відвідувачів унікальними льодяниками ручної роботи у вигляді фламінго.