Піцерія Фламінго - перший заклад САМоГОНної Ресторації, збудований у 1996 році, що унікальним чином поєднує у собі енергійне обслуговування, легкий африканський інтер’єр та класичну італійську кухню.
Двоповерховий простір Фламінго - приклад сучасного міського кафе, яке сподобається кожному. На першому поверсі знаходиться відкрита кухня з унікальною піччю на дровах, яка насправді є серцем нашого ресторану. Тут найталановитіші піцайоли міста майстерно готують справжню італійську піцу з найсвіжіших фермерських продуктів. Величезні панорамні вікна дозволяють вам спостерігати за перехожими, насолоджуючись ароматом щойнозмеленої кави. Лише у нас можна скуштувати найсвіжішу пасту власного виробництва, акуратні, майстерно приготовані равіолі, легендарну піцу на дровах, а також легкі, майже невагомі мусові десерти.
Щодня з 8:00 до 11:00 ранку, у піцерії Фламінго діють безлімітні сніданки, а це означає, що у вас є унікальна можливість поїсти без жодних обмежень, адже розмір порції залежить лише від вас і вашого апетиту (для дітей до 12 років діє знижка 50%).
Піцерія Фламінго – це ідеальне місце для тих, хто хоче швидко перекусити і далі побігти у справах, для невимушеної ділової зустрічі, сімейної вечері з дітьми або ж романтичного побачення.