Пастерія Фламінго – це унікальний ресторан з найкращою у Тернополі італійською пастою, яка просто тане в роті. Фірмові салати, гарячі крем-супи, соковите м’ясо та риба, ідеальна лазанья… Всі легендарні шедеври італійської кухні в одному місці! А що вже говорити про піцу, яка є справжньою улюбленицею тернополян. Піца готується виключно з натуральних фермерських продуктів і лише на відкритому вогні. А ще піцу ми робимо руками без жодних заготовок, відразу після отримання замовлення, щоб до столу вона потрапляла тільки свіжоспеченою та з хрусткою скоринкою.
Пастерія Фламінго - це дуже атмосферне місце, наповнене теплотою, комфортом і сімейним затишком. Атмосфера джунглів, зручні еко-меблі, приглушене освітлення, свічки. Все сприяє легкому і незабутньому відпочинку у колі сім’ї чи тісній дружній компанії. В обідній час тут можна провести важливу зустріч, або ж пообідати з діловими партнерами. Цікаво, що наші кухарі працюють виключно на відкритій кухні, де гості можуть спостерігати за процесом приготуванням страв, а на другому поверсі прямо на очах у відвідувачів виготовляється гордість нашого ресторану – традиційна паста (від якої, до речі, не гладшають). Пасту ми робимо щодня свіжу, виключно руками зі спеціального борошна найвищого ґатунку.
Крім того у нас зручно відпочивати з дітками, адже у закладі є простора й обладнана всім необхідним дитяча кімната, а також працює няня-аніматор, яка подбає про цікавий і творчий відпочинок вашої малечі.