Пастерія «Фламінго» – це унікальний ресторан із найкращою в Тернополі італійською пастою, що просто тане в роті! Фірмові салати, гарячі крем-супи, соковите м’ясо та риба, ідеальна лазанья… Усі легендарні шедеври італійської кухні в одному місці! Візитка закладу – наша піца, яку ми готуємо на відкритому вогні, виключно з натуральних фермерських продуктів. Ми не використовуємо жодних заготовок, тому піца потрапляє до столу лише свіжоспеченою та з хрусткою скоринкою.


Наші кухарі працюють виключно на відкритій кухні. На другому поверсі, просто на очах у наших гостей, виготовляють гордість нашого ресторану – традиційну пасту (від якої, до речі, не гладшають). Пасту ми робимо щодня свіжу, зі спеціального борошна найвищого ґатунку.


Пастерія «Фламінго» – це дуже атмосферне місце, наповнене теплом, комфортом і сімейним затишком. Інтер'єр у стилі джунглів, зручні еко-меблі, приглушене освітлення…Усе сприяє легкому та незабутньому відпочинку в колі сім’ї чи тісній дружній компанії. В обідній час тут можна провести важливу зустріч або пообідати з діловими партнерами. А ще тут дуже зручно відпочивати з дітками, адже в пастерії є простора ігрова кімната. Тут працює няня-аніматор, яка подбає про цікавий відпочинок вашої малечі.