Музейна ресторація «Старий млин» – це унікальний комплекс, збудований 9 березня 2003 року, який не має аналогів не лише в Україні, а й у всьому світі!


Основою будівлі є фундамент старого парового млина, який функціонував на цьому місці ще до війни. Кожен куточок, і навіть кожна деталь закладу – це окрема історія. Загалом у ресторані – понад 3000 унікальних музейних експонатів, які можна розглядати годинами. Кожен зал має назву і в кожному панує незабутня атмосфера. Це ідеальне місце для теплих родинних зустрічей, пишних бенкетів і тісного знайомства з культурною та гастрономічною спадщиною нашого краю. Тому «Старий млин» є справжнім «must visit» для кожного туриста, який себе поважає!


Тут просто на ваших очах вміла господиня ліпить традиційні українські вареники з сиром, м’ясом і бульбою; а наші моцні наливки швидко піднімуть настрій і ви з легкістю станцюєте український гопак чи навіть польку! А яка в нас винна шафа! Уявіть: більше 200 видів крафтових вин з усіх куточків України та світу, без жодної ресторанної націнки!


У «Старому млині» вам точно сподобається, адже лише тут ви зможете скуштувати традиційні страви галицько-подільської кухні. Все томиться, коптиться та випікається в дідівських п’єцах на дровах. Гостей закладу ми пригощаємо нашим фірмовим компліментом під назвою «Український наркотик». Це файно приправлене й злегка підкопчене мелене сало з часничком і скибками хрумкого житнього хліба. Окрім цього, в закладі працює зручна та безпечна дитяча кімната, де наших найменших відвідувачів завжди чекає турботлива та уважна няня.      

СВІЖІ ВАРЕНИКИ ЩОДНЯ

Лише у нас ви можете скуштувати справжні українські вареники за старовинним галицьким переписом. Всі вареники ми ліпимо руками, як це робили предки, тому наші вареники є такими смачними і славляться на всю Україну. 

ГОТУЄМО В ДІДІВСЬКИХ ПЕЧАХ

Ми відновлюємо галицько-подільські традиції, тому всі наші фірмові страви готуємо виключно на живому вогні в дідівських печах,  як це робили наші предки. 

Винна шафа

Ми розвиваємо культуру споживання вина в Україні, тому в музейній ресторації "Старий млин" працює повноцінна винна шафа, в якій більше 60 видів вина, що чудово доповнять страви української кухні.

ЛІТНЯ ТЕРАСА

Запрошуємо вас на літню терасу у музейну ресторацію "Старий млин". Тут затишно, красиво і не менш колоритно, ніж у самому закладі. 

Дитяча кімната

Якщо ви відпочиваєте в "Староми млині" з дітками, тоді вам точно сподобається наша дитяча кімната, що розташована на третьому поверсі ресторану. Тут завжди затишно, весело і дуже цікаво.

ПРОПОНУЄМО КАЛЬЯНИ

Маємо для вас гарну новину! Тепер у музейній ресторації "Старий млин" можна замовити кальян, і це без перебільшень, найкращий кальян у місті!

Побалуйте себе унікальним делікатесом! Найнижча ціна в Україні!

Якщо ви справжній гурман та шукаєте щось новеньке для своїх смакових рецепторів - спробуйте надзвичайно цінний і поживний продукт - ікру равликів.