Музейна ресторація Старий млин – це унікальний комплекс, збудований 9 березня 2003 року, який не має аналогів не лише в Україні, а й у всьому світі. Основою будівлі є фундамент старого парового млина, який функціонував на цьому місці ще до війни. Кожен куточок і навіть кожна деталь закладу – це окрема історія. Загалом у ресторані міститься понад 3000 унікальних музейних експонатів, які можна розглядати годинами. Кожен зал має своє ім’я і у кожному є своя незабутня атмосфера. Це ідеальне місце для теплих родинних зустрічей, для пишних бенкетів та тісного знайомства з культурною й гастрономічною спадщиною нашого краю. Тому Старий млин є справжнім must visit для кожного поважаючого себе туриста! Тут прямо на ваших очах вміла господиня ліпить традиційні українські вареники з сиром, м’ясом та бульбою. А наші моцні наливки швидко піднімуть ваш настрій і ви з легкістю станцюєте український гопак чи навіть польку. А яка у нас винна шафа! Уявіть, більше 200 видів крафтових вин з усіх куточків України та світу без жодної ресторанної націнки.
У Старому млині вам точно сподобається, адже лише тут ви зможете спробувати традиційні страви галицько-подільської кухні. Все томиться, коптиться та випікається в дідівських п’єцах на дровах. Усіх гостей закладу ми пригощаємо нашим фірмовим компліментом під назвою «Український наркотик». Це файно приправлене і злегка підкопчене перемелене сало з часничком і скибками хрумкого житнього хліба. Ммм… Справжня насолода!
Тут працює зручна і безпечна дитяча кімната, у якій наших найменших відвідувачів завжди чекає турботлива та уважна няня.