Музейна ресторація «Старий млин» – автентичне місце, що є візиткою Тернополя. Основою будівлі служить фундамент старого парового млина, який функціонував на цьому місці ще до війни. 

 

У “Старому млині” можна сповна відчути атмосферу українського колориту та скуштувати національні страви галицько-подільської кухні, приготовані за старовинними рецептами. Все томиться, коптиться та випікається в дідівських п’єцах на дровах, а наших гостей ми пригощаємо фірмовим компліментом під назвою «Український наркотик». Тут, просто на ваших очах, вміла господиня ліпить галицькі вареники з сиром, м’ясом і бульбою. А яка в нас винна шафа! Лише уявіть: більше 200 видів крафтових вин зі всіх куточків світу!

 

Заклад ідеально підходить для тісного знайомства з культурною та гастрономічною спадщиною нашого краю. Інтер'єр прикрашають старовинні колекції борщівських вишиванок, прасок, ключів і різноманітного кухонного приладдя, а при вході гостей зустрічають шедевральні скульптури зі звичайнісінького брухту! До чого не торкніться - кожна деталь має свою історію.     

 

Щоби нашим найменшим відвідувачам не було сумно, в ресторані функціонує безпечна дитяча кімната з уважною та турботливою нянею. Окрім цього, на території “Старого млина” працює еко-магазин “Фермерська крамниця”, де ми продаємо товари власного виробництва та продукти українських фермерських господарств. 

СВІЖІ ВАРЕНИКИ ЩОДНЯ

Лише у нас ви можете скуштувати справжні українські вареники за старовинним галицьким переписом. Всі вареники ми ліпимо руками, як це робили предки, тому наші вареники є такими смачними і славляться на всю Україну. 

ГОТУЄМО В ДІДІВСЬКИХ ПЕЧАХ

Ми відновлюємо галицько-подільські традиції, тому всі наші фірмові страви готуємо виключно на живому вогні в дідівських печах,  як це робили наші предки. 

Винна шафа

Ми розвиваємо культуру споживання вина в Україні, тому в музейній ресторації "Старий млин" працює повноцінна винна шафа, в якій більше 60 видів вина, що чудово доповнять страви української кухні.

ЛІТНЯ ТЕРАСА

Запрошуємо вас на літню терасу у музейну ресторацію "Старий млин". Тут затишно, красиво і не менш колоритно, ніж у самому закладі. 

Дитяча кімната

Якщо ви відпочиваєте в "Староми млині" з дітками, тоді вам точно сподобається наша дитяча кімната, що розташована на третьому поверсі ресторану. Тут завжди затишно, весело і дуже цікаво.

Побалуйте себе унікальним делікатесом! Найнижча ціна в Україні!

Якщо ви справжній гурман та шукаєте щось новеньке для своїх смакових рецепторів - спробуйте надзвичайно цінний і поживний продукт - ікру равликів.