Вітаємо Вас Гість
0
КУРКА-ЧУБАТУРКА
КУРКА-ЧУБАТУРКА
246 грн
-
+

Дві курячих котлети в паніровці панко, сир чеддер, свіжий помідор, квашений огірок, беконовий джем, мікс руколи і шпинату. Подається з картопляними діпами та соусом айолі. ..

МЕГА СИРНИЙ
МЕГА СИРНИЙ
275 грн
-
+

Неймовірно сирний бургер. Дві котлети з яловичини, сир чеддер, сирний соус, сирні кульки, яблучний чатні, мікс руколи і шпинату. Подається з картопляними діпами і соусом айолі. ..

ТРИ КОТЛЕТИ
ТРИ КОТЛЕТИ
284 грн
-
+

Соковиті котлети з яловичини, смажений бекон, потрійний сир чеддер, свіжий помідор, яйце смажене, соуси барберю та айолі, мікс руколи і шпинату. Подається з картопляними діпами і соусом айолі. ..

УКРАЇНСЬКИЙ
УКРАЇНСЬКИЙ
197 грн
-
+

Котлета свинна, сир моцарела, бекон, огірок квашений, помідор, салат айсберг, соус пікантний. Подається з картопляними діпами та соусом айолі.

ЧІЗБУРГЕР КУРЯЧИЙ
ЧІЗБУРГЕР КУРЯЧИЙ
183 грн
-
+

Котлета куряча, сир тостовий, бекон смажений, салат айсберг, огірок маринований, цибуля, медово-гірчичний соус. Подається з картопляними діпами та соусом айолі.

ЧІЗБУРГЕР ЯЛОВИЧИЙ
ЧІЗБУРГЕР ЯЛОВИЧИЙ
208 грн
-
+

Котлета яловича, бекон смажений, сир тостовий, салат айсберг, томати, огірок маринований, цибуля, фірмовий соус. Подається з картопляними діпами та соусом айолі.

МОТОРОЛ ГРИЛЬ З КУРКОЮ
МОТОРОЛ ГРИЛЬ З КУРКОЮ
89 грн
-
+

Курка, моцарела, томати, салат, фірмовий соус.

МОТОРОЛ ГРИЛЬ З ШИНКОЮ
МОТОРОЛ ГРИЛЬ З ШИНКОЮ
89 грн
-
+

Шинка, моцарела, томати, салат, фірмовий соус.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)