Вітаємо Вас Гість
0
-->
ПЕЧЕНИЙ СОМ
ПЕЧЕНИЙ СОМ
93 грн

Запікається на живому вогні. Подається з соусом. Вартість страви вказана за 100 грам, кінцеву ціну Вам повідомить оператор.

-
+
СВИННІ РЕБЕРЦЯ
СВИННІ РЕБЕРЦЯ
65 грн

Томляться у помідоровому сосі з копченим чорносливом та запікаються на живому вогні. Подаються зі сливовим сосом. Ціна страви вказана за 100 грам, кінцеву ціну Вам повідомить оператор.

-
+
СТЕЙК З ТЕЛЯТИНИ
СТЕЙК З ТЕЛЯТИНИ
158 грн

Витримане м'ясо середньої прожарки, посипається рубленою сіллю. Вартість страви вказана за 100 грам, кінцеву ціну Вам повідомить оператор.

-
+
КОСТИЦЯ
КОСТИЦЯ
73 грн

Вражаючий шмат вепрового м'яса. Подається з печеною бульбою та пікантно-ягідним сосом. Вартість страви вказана за 100 грам, кінцеву ціну Вам повідомить оператор.

-
+
МАСАРСЬКЕ М'ЯСО
МАСАРСЬКЕ М'ЯСО
82 грн

Свинна вирізка з власної масарні. Подається зі сливовим соусом.

-
+
ТІБОУН ЗІ СВИНИНИ
ТІБОУН ЗІ СВИНИНИ
73 грн

Ласий шмат фермерської свинини, запечений у вогняній ямі. Подається зі сливовим соусом. Вартість страви вказана за 100 грам, кінцеву ціну Вам повідомить оператор.

-
+
ШАШЛИК З КУРЧАТИ
ШАШЛИК З КУРЧАТИ
58 грн

Маринується за старовинним галицьким рецептом. Подається зі сметанковим соусом. Вартість страви вказана за 100 грам, кінцеву ціну Вам повідомить оператор.

-
+
ШАШЛИК ХРЮ-ХРЮ
ШАШЛИК ХРЮ-ХРЮ
73 грн

Запікається на дровах, подається з аджикою зі свіжих овочів. Вартість страви вказана за 100 грам, кінцеву ціну Вам повідомить оператор.

-
+
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)