Вітаємо Вас Гість
0

СТРАВИ З ВОГНЯНОЇ ЯМИ меню

Новинка
РЕБРА В МЕДОВОМУ СОУСІ
РЕБРА В МЕДОВОМУ СОУСІ
58 грн
-
+

Запікаються на живому вогні. Ціна страви вказана за 100 грам, кінцеву ціну Вам повідомить оператор. Рекомендована порція - від 300 грам.

Новинка
ТУШКОВАНА ФОРЕЛЬ
ТУШКОВАНА ФОРЕЛЬ
115 грн
-
+

Вартість страви вказана за 100 грам, кінцеву ціну Вам повідомить оператор.

ПЕЧЕНИЙ СОМ
ПЕЧЕНИЙ СОМ
106 грн
-
+

Запікається на живому вогні. Подається з соусом. Вартість страви вказана за 100 грам, кінцеву ціну Вам повідомить оператор.

СТЕЙК З ТЕЛЯТИНИ
СТЕЙК З ТЕЛЯТИНИ
164 грн
-
+

Витримане м'ясо середньої прожарки, посипається рубленою сіллю. Вартість страви вказана за 100 грам, кінцеву ціну Вам повідомить оператор.

КОСТИЦЯ
КОСТИЦЯ
69 грн
-
+

Вражаючий шмат вепрового м'яса. Подається з печеною бульбою та пікантно-ягідним соусом. Вартість страви вказана за 100 грам, кінцеву ціну Вам повідомить оператор.

МАСАРСЬКЕ М'ЯСО
МАСАРСЬКЕ М'ЯСО
76 грн
-
+

Свинна вирізка з власної масарні. Подається зі сливовим соусом. Вартість страви вказана за 100 грам. Кінцеву ціну Вам повідомить оператор.

ШАШЛИК З КУРЧАТИ
ШАШЛИК З КУРЧАТИ
58 грн
-
+

Маринується за старовинним галицьким рецептом. Подається зі сметанковим соусом. Вартість страви вказана за 100 грам, кінцеву ціну Вам повідомить оператор.

ШАШЛИК ХРЮ-ХРЮ
ШАШЛИК ХРЮ-ХРЮ
79 грн
-
+

Відбірні шматки свинини, запікаються в козацькій ямі, подаються на домашньому лаваші зі свіжими овочами. Вартість страви вказана за 100 грам, кінцеву ціну Вам повідомить оператор.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)