ПРОПОЗИЦІЇ

Зовнішній вигляд страв може відрізнятися від представленого на фотографіях. Відомості зазначені в даному меню, носять інформаційний характер.
КРАФТОВА МАСАРНЯ

Якщо Ви полюбляєте домашні м’ясні делікатеси, Вам просто необхідно скуштувати продукцію нашої масарні, яка вже більше 3 років працює у Тернополі. 

СВІЖІ ВАРЕНИКИ ЩОДНЯ

Лише у нас ви можете скуштувати справжні українські вареники за старовинним галицьким переписом. Всі вареники ми ліпимо руками, як це робили предки, тому наші вареники є такими смачними і славляться на всю Україну. 

ГОТУЄМО В ДІДІВСЬКИХ ПЕЧАХ

Ми відновлюємо галицько-подільські традиції, тому всі наші фірмові страви готуємо виключно на живому вогні в дідівських печах,  як це робили наші предки. 

ЗАМОВ WOW-КЕЙТЕРИНГ

WOW-кейтеринг - це нова послуга від САМоГОНної Ресторації, яка чудово доповнить будь-яке ваше свято. Ми готові організувати практично все - від дитячого дня народження - до серйозної ділової зустрічі. 

ПОБАЛУЙТЕ СЕБЕ УНІКАЛЬНИМ ДЕЛІКАТЕСОМ! НАЙНИЖЧА ЦІНА В УКРАЇНІ!

Якщо ви справжній гурман та шукаєте щось новеньке для своїх смакових рецепторів - спробуйте надзвичайно цінний і поживний продукт - ікру равликів. 

Найбільший вибір натуральних продуктів

Надаєте перевагу свіжій і натуральній органічній їжі? Тоді вам потрібно завітати у Фермерську крамницю, що працює на території музейної ресторації "Старий млин".

Подаруйте сертифікат від САМоГОНної Ресторації!

Так легко поділитися смачними емоціями зі своїм друзями, близькими та знайомими! Потрібно всього лиш придбати наш подарунковий сертифікат!