ПРОПОЗИЦІЇ

Зовнішній вигляд страв може відрізнятися від представленого на фотографіях. Відомості зазначені в даному меню, носять інформаційний характер.
Подаруйте сертифікат від САМоГОНної Ресторації!

Так легко поділитися смачними емоціями зі своїм друзями, близькими та знайомими! Потрібно всього лиш придбати наш подарунковий сертифікат! 

СВІЖА ПАСТА ЩОДНЯ

Про ідеальну пасту можна говорити багато, але для чого говорити, її краще спробувати! 

ШАЛЕНА СЕРЕДА
Найгарячіший офер для тих, хто любить піцу так, як ми! Правила дуже прості - чекайте середи і замовляйте будь-які піци з нашого меню з шаленою знижкою -50% на кожну другу дешевшу позицію у чеку. 
-20% НА ПІЦУ З СОБОЮ!

Любите їсти піцу вдома, або просто хочете трохи заощадити? Тоді беріть нашу піцу з собою зі знижкою -20%. 

ОТРИМАЙТЕ 2 ЗАПРОШЕННЯ В СІНЕМА-СІТІ

Лише у нас можна і поїсти, і сходити в кіно. Запитаєте, що для цього потрібно? Все просто! Придбайте потужний піца-сет на компанію "Велика сімка"  та отримайте в подарунок два запрошення в кіно від Сінема-сіті. 

КРАФТОВА МАСАРНЯ

Якщо Ви полюбляєте домашні м’ясні делікатеси, Вам просто необхідно скуштувати продукцію нашої масарні, яка вже більше 3 років працює у Тернополі. 

ФАМІЛЬНА СИРОВАРНЯ

Скуштуйте найсвіжіші сири з нашої Фамільної сироварні! 

Використовуємо продукти з перевіреною репутацією
Ми ніколи не йдемо на компроміс при виборі продуктів, з яких готуємо ваші улюблені страви. Саме тому, ми використовуємо продукти власного виробництва або ж купляємо їх у перевірених постачальників.