Пивоварна ресторація "Ковчег" працює з 2012 року й сьогодні є улюбленим місцем відпочинку тернополян і гостей міста.


"Ковчег" – єдиний у світі ресторан-пивоварня у вигляді корабля. Жодного подібного проекту на території всієї України просто не існує! В інтер’єрі використано багато натурального дерева, сіна та глини. Усі матеріали є 100% природними! Тому тут завжди затишно, тепло, атмосферно і, якось по-домашньому смачно.


Заклад пропонує гостям популярні страви європейської кухні. Родзинка ресторану – грузинське меню: таких соковитих хінкалі та свіжих хачапурі щойно з печі Ви ніколи і ніде не куштували! Окрім цього, наші кухарі спеціалізуються на приготуванні м’яса. Лише в нас можна посмакувати ідеально приправленим стейком з будь-яким ступенем прожарки. Цікаво, що за процесом приготування їжі можна спостерігати, сидячи за столиком на першому поверсі, адже кухня – повністю відкрита. Для створення Ваших улюблених страв ми використовуємо виключно органічні продукти з власних господарств Тютькова та Рахова, унікальні сири з Фамільної сироварні та м’ясо з нашої масарні.

“Ковчег” славиться своїм фірмовим пивом. У підвальному приміщенні ресторану цілодобово працює наша броварня, в якій вариться ексклюзивне крафтове пиво з якісного німецького солоду “Pilsner”, “Munchen” і “Carafa”. Ми виготовляємо лише нефільтроване пиво без жодної пастеризації! Окрім цього, в нас діє доставка пива по всій Україні і навіть за кордон.


Заклад ідеально пристосований для відпочинку гучних компаній, святкування бенкетів і тісних дружніх посиденьок. Влітку навколо ресторану працює найбільша в Тернополі літня тераса. Тут затишно і тихо, а також дуже зручно відпочивати з дітьми. На другому поверсі “Ковчегу” розташована безпечна дитяча кімната, в якій наших найменших відвідувачів завжди чекає турботлива та уважна няня. Окрім цього, на території ресторану є унікальна равликова ферма та невеличкий звіринець, де завжди буде цікаво малечі.