Пивоварна ресторація Ковчег працює з 2012 року і зараз є улюбленим й самим популярним місцем відпочинку тернополян та гостей міста. Ковчег – єдиний у світі ресторан-пивоварня у формі корабля. Жодного подібного проекту на території всієї України просто не існує! В інтер’єрі використано багато натурального дерева, сіна та глини. Всі матеріали є 100% природними! Тому тут завжди затишно, тепло, атмосферно і якось по-домашньому смачно!
Заклад пропонує своїм гостям популярні страви європейської кухні та фішкою ресторану є грузинське меню – таких соковитих хінкалі або свіжих хачапурі щойно з печі ви ніколи і ніде не пробували. Цікаво, що за процесом приготування страв можна спостерігати, сидячи за столиком на першому поверсі, адже кухня ресторану є повністю відкритою. Крім фірмових грузинських страв, наші кухарі спеціалізуються на приготуванні м’яса, лише у нас можна спробувати ідеально приправлений стейк з будь-яким ступенем прожарки. Для приготування ваших улюблених страв ми використовуємо виключно органічні продукти з власних господарств Тютькова та Рахова, унікальні сири з власної Фамільної сироварні та оригінальні ковбаски і м’ясо з нашої масарні. Заклад ідеально пристосований для відпочинку гучних компаній, для святкування бенкетів і для тісних дружніх посиденьок. Особливою фішкою нашого закладу без сумніву є наше пиво. Саме у підвальному приміщенні Ковчега цілодобово працює наша броварня, у якій вариться ексклюзивне крафтове пиво з якісного німецького солоду Pilsner, Munchen та Carafa за чеською технологією. Ми варимо лише нефільтроване пиво без жодної пастеризації! Крім цього, у нас діє доставка пива по всій Україні і навіть за кордон.
Влітку навколо закладу працює найбільша у Тернополі літня тераса, тут затишно і тихо, а також дуже зручно відпочивати з дітьми, адже на території ресторану є унікальна равликова ферма, невеличкий звіринець, а ще тут ми розводимо раків та річкових мідій. На другому поверсі Ковчегу працює безпечна дитяча кімната, у якій наших найменших відвідувачів завжди чекає турботлива та уважна няня.