«Ковчег» – це пивоварний ресторан у вигляді корабля. Наш девіз: «Багато пива та багато м'яса!». Тому в меню можна скуштувати популярні страви кухні народів світу: соковиті хінкалі, хачапурі щойно з печі та апетитні страви з гриля. Серцем закладу є власна броварня, де варять ексклюзивне крафтове пиво з якісного німецького солоду. 


В інтер’єрі використано багато натуральних матеріалів: закам’яніле дерево, сіно, глина та мох, тому в ресторані панує особлива атмосфера.


За процесом приготування свого замовлення можна спостерігати, сидячи за столиком на першому поверсі, адже кухня – повністю відкрита. Для створення Ваших улюблених страв ми використовуємо виключно органічні продукти з власних господарств Тютькова та Рахова, унікальні сири з Фамільної сироварні та м’ясо з нашої масарні.

 

Заклад розташований у парковій зоні. В теплі пори року тут працює найбільша в Тернополі літня тераса, де можна замовити кальян. А ще тут дуже зручно відпочивати з дітьми, оскільки в ресторані є безпечна ігрова кімната з нянею, дитяче меню, крісла для годування і пеленальні столики. Окрім цього, на території функціонує унікальна равликова ферма та невеличкий звіринець, де завжди буде цікаво малечі.


Найбільша літня тераса

Пивоварна ресторація "Ковчег" дивує своїх гостей вражаючою літньою терасою на більш, ніж 250 посадкових місць. 

ДОСТАВКА ПИВА ПО УКРАЇНІ!

Сподобалося наше пиво але нічого подібного не можете придбати у своєму місті? Не біда! Замовте його додому будь-яким перевізником! 

ДИТЯЧЕ МЕНЮ

Приходите в "Ковчег" з дітками? Тоді замовте для них страви з нашого дитячого меню за ціною 68 грн. 

ДИТЯЧА КІМНАТА

Якщо ви відпочиваєте у "Ковчезі" з дітками, тоді вам точно сподобається наша дитяча кімната, що розташована на другому поверсі ресторану.

Побалуйте себе унікальним делікатесом! Найнижча ціна в Україні!
Якщо ви справжній гурман та шукаєте щось новеньке для своїх смакових рецепторів - спробуйте надзвичайно цінний і поживний продукт - ікру равликів.