«Каламбур» – це перший у Тернополі суші-бар, в якому понад 10 років годують тернополян і гостей міста найсвіжішими суші, щойно з-під ножа. Сюди варто завітати, якщо хочеться скуштувати чогось особливого та незвичного. У меню – широкий вибір ролів та інших японських страв. Наші суші-мейкери працюють на відкритій кухні. Тому Ви самі, без жодних перешкод, можете спостерігати за процесом приготування свого замовлення. Інтер'єр оформлений у стилі казкового підводного світу й нагадує затонулу Атлантиду. Для зручності наших гостей, у «Каламбурі» працює швидкісна доставка суші.


НАЙШВИДША В МІСТІ ДОСТАВКА СУШІ

Чи буває так, що ви хочете суші тут і зараз? Якщо так, тоді негайно замовляйте їх у "Каламбурі"!

РОЗМІР МАЄ ЗНАЧЕННЯ!

Наші гості просто в захваті від цих ролів! Вони ідеальні! Вони великі! Вони смачні! Це справжні велетні, які вам принесуть вибух гастрономічного задоволення! 

Подаруйте сертифікат від САМоГОНної Ресторації!

Так легко поділитися смачними емоціями зі своїм друзями, близькими та знайомими! Потрібно всього лиш придбати наш подарунковий сертифікат! 

Майстер-клас із приготування суші

Любите суші та роли, але не вмієте їх готувати? Не проблема! Ми готові вас навчити! Все, що для цього потрібно - стати учасником майстер-класу від нашого бренд-шефа.