«Каламбур» – це перший у Тернополі суші-бар, який більше 10 років працює для того, щоби ви могли щодня насолоджуватися ідеальними ролами. Саме тут ми готуємо суші щойно з-під ножа, без жодних заготовок чи заморозок, щодня варимо рис, а також використовуємо тільки найсвіжішу рибу від перевірених постачальників. Наші суші-мейкери працюють на відкритій кухні. Тому ви самі, без жодних перешкод, можете спостерігати за процесом приготування свого замовлення. Окрім цього, ми використовуємо лише ті продукти, в якості яких впевнені на 100%, адже приготування суші – це величезна відповідальність і тут компромісів бути не може!   


Заклад сподобається любителям чогось незвичного й трохи дивакуватого, адже інтер’єр нагадує казковий підводний світ. «Каламбур» ідеально підходить для відпочинку в компанії друзів, романтичних побачень чи дооооовгих дівочих посиденьок. Тут затишно і дуже красиво! Сюди хочеться повертатися знову й знову. Але якщо у вас обмаль часу або просто хочеться побути вдома, тоді завжди можна замовити доставку. Будьте впевнені, що ми не залишимо вас голодними навіть уночі!


НАЙШВИДША В МІСТІ ДОСТАВКА СУШІ

Чи буває так, що ви хочете суші тут і зараз? Якщо так, тоді негайно замовляйте їх у "Каламбурі"!

РОЗМІР МАЄ ЗНАЧЕННЯ!

Наші гості просто в захваті від цих ролів! Вони ідеальні! Вони великі! Вони смачні! Це справжні велетні, які вам принесуть вибух гастрономічного задоволення! 

Подаруйте сертифікат від САМоГОНної Ресторації!

Так легко поділитися смачними емоціями зі своїм друзями, близькими та знайомими! Потрібно всього лиш придбати наш подарунковий сертифікат! 

Майстер-клас із приготування суші

Любите суші та роли, але не вмієте їх готувати? Не проблема! Ми готові вас навчити! Все, що для цього потрібно - стати учасником майстер-класу від нашого бренд-шефа.