ПРОПОЗИЦІЇ

Зовнішній вигляд страв може відрізнятися від представленого на фотографіях. Відомості зазначені в даному меню, носять інформаційний характер.
НАЙШВИДША В МІСТІ ДОСТАВКА СУШІ

Чи буває так, що ви хочете суші тут і зараз? Якщо так, тоді негайно замовляйте їх у "Каламбурі"! Адже у нас працює найшвидша у місті доставка суші - лише за 33 хвилини! Ви можете перевірити нас на швидкість у будь-який день, з 11:00 до 23:00 год. Якщо не встигнемо - макі рол Томаго у подарунок.

СУШІ ЗІ ЗНИЖКОЮ -20%

Багато суші не буває, правда? Якщо погоджуєтеся з цією думкою, тоді приходьте і забирайте їх з собою зі знижкою -20%. Це чудова нагода не лише заощадити, а й спробувати нові роли, на купівлю яких ви ніяк не наважувалися. Пропозиція діє щодня, з 11:00 до 00:00 год за адресою вул. Бродівська, 1а.

ЩАСЛИВІ ВІВТОРКИ

У Тернополі всі любителі суші чекають вівторка! А знаєте чому? Тому що лише у вівторок ви можете замовите улюблені суші з переконливою знижкою -50% на кожен другий рол. Пропозиція діє щовівторка, з 11:00 до 23:00 год, на доставку або з собою за адресою вул. Бродівська, 1а. 

РОЗМІР МАЄ ЗНАЧЕННЯ!

Наші гості просто в захваті від цих ролів! Вони ідеальні! Вони великі! Вони смачні! Це справжні велетні, які вам принесуть вибух гастрономічного задоволення! Особливістю цих ролів є те, що в них дуже-дуже багато начинки і дуже-дуже мало рису. Вага рола - 350 грам, тому наш максі-рол є ідеальною порцією для двох. Ми пропонуємо 2 види класичних максі-ролів: Філадельфію і Каліфорнію. Замовте обидва і переконайтеся, що наші максі-роли - це 10 шматків щастя, які ви точно маєте спробувати!

ХОЧЕШ РОЛ У ПОДАРУНОК?

Якщо ваша відповідь "так", тоді протягом 30-ти днів зберіть шість наклейок і вклейте їх у сертифікат, який водій вам дасть при замовленні доставки. Для того, щоб отримати одну наклейку, потрібно замовити доставку з суші-бару "Каламбур" на суму 290 грн. Використати сертифікат можна протягом 2-х місяців з дати видачі.