ПРОПОЗИЦІЇ

Зовнішній вигляд страв може відрізнятися від представленого на фотографіях. Відомості зазначені в даному меню, носять інформаційний характер.
СВІЖА ПАСТА ЩОДНЯ

Про ідеальну пасту можна говорити багато, але для чого говорити, її краще спробувати! Саме у пастерії "Фламінго" прямо на ваших очах щодня готують найсвіжішу пасту за класичною італійською технологією. Вся паста готується пастамейкерами виключно руками і лише з твердих сортів пшениці: Семола і Фаріно. Щодня ми готуємо такі види пасти: мафальдіне, джемелі, спагеті, фетучіні, равіолі з равликом, рікотою та шпитнатом, сиром, кроликом та грибами, а ще торталіні з куркою. Для того, щоб додати кольору ми використуємо лише натуральні барвники: сік буряка та сік шпинату. Вся паста сушиться лише природнім способом. Придбати нашу пасту можна у Фермерських крамницях, що працюють у кожному ресторані, або спробувати у ресторані. Улюбленими стравами наших гостей є спагеті Болоньєзе і Карбонара, фетучіні зі шпинатом та рікотою, равіолі з грибами та грибним соусом та класична італійська м'ясна лазанья.

ЗАМОВ WOW-КЕЙТЕРИНГ!

WOW-кейтеринг - це нова послуга від САМоГОНної Ресторації, яка чудово доповнить будь-яке ваше свято. Ми готові організувати практично все - від дитячого дня народження - до серйозної ділової зустрічі. Для тих, хто не знає, кейтеринг - це виїзне ресторане обслуговування, а приставка "WOW" означає шоу. Ми пропонуємо зробити вам справжнє шоу з приготуваня страв італійської, японської, грузинської та навіть молекулярної кухні. Наші кухарі виїжджають на будь-яку локацію, оформляють все у стилі вашого свята і готують страви просто на очах ваших гостів. Звертайтеся у САМоГОНну Ресторацію і зробіть так, щоби важливі події у вашому житті запамятовувалися назавжди! Телефон для замовлення кейтерингів: 067 353 14 74.

Фамільна сироварня

А ви вже куштували найсвіжіші сири з нашої Фамільної сироварні? Зараз ми виготовляємо більше десяти видів крафтових сирів ручної роботи, а саме: моцарела, бринза, фреш-сир, рікота, качота тощо, з терміном визрівання не більше 2-х місяців. Для приготування ми використовуємо лише справжнє молоко з фермерських господарств, якісні та перевірені досвідом закваски, а також натуральні додатки: волоський горіх, пажитник, сушені томати і зелень. Сири можна скуштувати в будь-якому закладі мережі або придбати у Фермерських крамницях, що працюють на території наших ресторанів.