ПРОПОЗИЦІЇ

Зовнішній вигляд страв може відрізнятися від представленого на фотографіях. Відомості зазначені в даному меню, носять інформаційний характер.
Подаруйте сертифікат від САМоГОНної Ресторації!

Так легко поділитися смачними емоціями зі своїм друзями, близькими та знайомими! Потрібно всього лиш придбати наш сертифікат! Сертифікати є трьох різних номіналів: 250, 500 і 1000 грн. і кожен з них можна використати у будь-якому ресторані мережі протягом шести місяців з дати купівлі. САМоГОНний сертифікат можна легко придбати у всіх ресторанах мережі, або замовити на доставку. Замовляйте сьогодні і діліться святком настроєм з найближчими! 

КРАФТОВА МАСАРНЯ

Якщо Ви полюбляєте домашні м’ясні делікатеси, Вам просто необхідно скуштувати продукцію нашої масарні, яка вже більше 3 років працює у Тернополі. Ми відроджуємо сімейні традиції і готуємо м’ясні вироби зі справжнім знанням справи. Для виробництва найкращих у Тернополі ковбасок і полядвиці, наші спеціалісти використовують лише екологічно-чисті складники, а саме: домашнє м’ясо птиці, яловичину, свинину та баранину, ароматні спеції та натуральні приправи. Ніякої хімії і жодних підсилювачів смаку! Саме м’ясо коптиться у сучасній спеціалізованій печі з суворим дотриманням всіх технологій, щоб Ви отримували справжнє гастрономічне задоволення від споживання найсвіжішої ковбасної продукції. Спробуйте нашу мисливську та муштардну ковбаску, сервілат, апетитну полядвицю, соковитий хлібець, бочок, пасторму і телячі чіпси до пива. Все свіженьке, якісне і дуже смачне! Придбати продукцію нашої сімейної масарні можна у Фермерських крамничках, котрі знаходятьсяу всіх ресторанах мережі САМоГОНна Ресторація.

СВІЖІ ВАРЕНИКИ ЩОДНЯ

Лише у нас ви можете спробувати справжні українські вареники за старовинним галицьким переписом. Всі вареники ми ліпимо руками, як це робили предки, тому наші вареники є такими смачними і славляться на всю Україну. Господиня працює прямо у залі музейної ресторації "Старий млин" і щодня робить вареники з різними начинками: картопля, сир, вишні, домашнє м'ясце. Варенички подаємо з домашньою сметанкоюабо з шкварочками. Також старомлинівські вареники можна придбати у Фермерських крамницях, що працюють у кожному ресторані мережі. Наші гості дуже люблять вареники. Найпопулярніші - вареники з капустою, картоплею та грибами, вишнями і маком. Мммм! Замовте на пробу!

ГОТУЄМО В ДІДІВСЬКИХ ПЕЧАХ

Ми відновлюємо галицько-подільські традиції і всі наші фірмові страви готуємо виключно на живому вогні у дідівських печах, так як це робили наші предки. Печі побудовані лише з природних матеріалів за всіма технологіями старовинних майстрів і для їх роботи використовуємо лише екологічно чисті дрова. Температура всередині печі становить більше 400°С і ви лише уявіть якими смачними та поживними є страви, які готують наші кухарі у цих печах! Ковбаски, деруни, м'ясце, голубці - усе таке ароматне, що словами не передати! Для приготування страв ми використовуємо лише місцеві продукти і продукти з власних фермерських господарств. Улюблені страви наших гостей ми готуємо саме у таких дров'яних печах. Будете у "Старому млині" - обов'язково спробуйте карпатський банош, гайзи-бубел та ласі ковбаси.

ЗАМОВ WOW-КЕЙТЕРИНГ

WOW-кейтеринг - це нова послуга від САМоГОНної Ресторації, яка чудово доповнить будь-яке ваше свято. Ми готові організувати практично все - від дитячого дня народження - до серйозної ділової зустрічі. Для тих, хто не знає, кейтеринг - це виїзне ресторане обслуговування, а приставка "WOW" означає шоу. Ми пропонуємо зробити вам справжнє шоу з приготуваня страв італійської, японської, грузинської та навіть молекулярної кухні. Наші кухарі виїжджають на будь-яку локацію, оформляють все у стилі вашого свята і готують страви просто на очах ваших гостів. Звертайтеся у САМоГОНну Ресторацію і зробіть так, щоби важливі події у вашому житті запамятовувалися назавжди! Телефон для замовлення кейтерингів: 067 353 14 74.

ПОБАЛУЙТЕ СЕБЕ УНІКАЛЬНИМ ДЕЛІКАТЕСОМ! НАЙНИЖЧА ЦІНА В УКРАЇНІ!

Якщо ви справжній гурман та шукаєте щось новеньке для своїх смакових рецепторів - спробуйте надзвичайно цінний і поживний продукт - ікру равликів. Це ікра спеціального равлика Helix Aspersa Muller, вирощеного в екологічно чистій місцевості на фермерських господарствах Тернопільщини. Ікра равлика - це екзотичний гастрономічний продукт, який, в першу чергу варто спробувати саме чоловікам, адже він є найкращим афродизіаком, про чарівну дію якого знають ще з часів стародавньої Греції. Один равлик за рік виробляє близько 100 ікринок, що мають загальну вагу 3-4 грами, саме тому цей продукт так цінується у світі. Смак ікри приємний і дуже ніжний, з легкими нотками лісових трав. Ще можна відчути свіжість лісу, аромат грибів та вологи. Не дивно, адже равлик живе у природі! 

Пропонуємо вам придбати два види ікри:

- ікра равлика, вимочена в солі (390 грн/30г);

- ікра равлика з натуральними додатками: зелена олія, обліпиха, базилік, харчо-сунелі з куркумою (330 грн/10 г);

Термін придатності: 1 місяць.

Телефон для замовлення: 067 327 98 53.

Надсилаємо усіма перевізниками по всій Україні!