ПРОПОЗИЦІЇ

Зовнішній вигляд страв може відрізнятися від представленого на фотографіях. Відомості зазначені в даному меню, носять інформаційний характер.
Подаруйте сертифікат від САМоГОНної Ресторації!

Так легко поділитися смачними емоціями зі своїм друзями, близькими та знайомими! Потрібно всього лиш придбати наш сертифікат! Сертифікати є трьох різних номіналів: 250, 500 і 1000 грн. і кожен з них можна використати у будь-якому ресторані мережі протягом шести місяців з дати купівлі. САМоГОНний сертифікат можна легко придбати у всіх ресторанах мережі, або замовити на доставку. Замовляйте сьогодні і діліться святком настроєм з найближчими! 

ШАЛЕНА СЕРЕДА

Найгарячіший офер для тих, хто любить піцу так, як ми! Правила дуже прості - чекайте середи і замовляйте будь-які піци з нашого меню з шаленою знижкою -50% на кожну другу дешевшу позицію у чеку. Пропозиція діє щосереди, з 10:00 до 22:00 год на доставку або з собою у пастерії "Фламінго" (вул. Збаразька, 1а) та піцерії "Фламінго" (вул. Живова, 7). 

ПЕРЕВІРТЕ НАС НА ШВИДКІСТЬ!

Цікавий факт - найшвидшу доставку піци ми зробили за 6 хвилин після отримання замовлення. Вражає, правда? Тому, якщо ви також хочете перевірити нас на швидкість, замовляйте доставку від піцерії "Фламінго"! Вдень чи вночі - значення немає, адже лише у нас доставка піци працює цілодобово. Якщо ми не привеземо вашу улюблену піцу гарячою за 29 хвилин - ви гарантовано отримаєте oops-сертифікат на подарункову піцу Капричоза! Як вам така пропозиція?

-20% НА ПІЦУ З СОБОЮ!

Любите їсти піцу вдома, або просто хочете трохи заощадити? Тоді беріть нашу піцу з собою зі знижкою -20%. Повірте, це дуже зручно і дуже вигідно, адже тапер ви щодня можете їсти свою улюблену піцу за дуже вигідною ціною. Зі знижкою можна взяти будь-яку піцу, яка є в нашому меню, тому вам не потрібно себе обмежувати. Класно ж, правда? Що може бути краще, ніж наша фірмова гаряча і надзвичайно ароматна піца на м'якому неаполітнському тісті, ніжно поцілована живим вогнем? Правильно! Лише дві піци! Взяти піцу з собою можна щодня, з 11:00 до 23:00 год у пастерії "Фламінго", за адресою Збаразька, 1а.  

ФАМІЛЬНА СИРОВАРНЯ

А ви вже куштували найсвіжіші сири з нашої Фамільної сироварні? Зараз ми виготовляємо більше десяти видів крафтових сирів ручної роботи, а саме: моцарела, бринза, фреш-сир, рікота, качота тощо, з терміном визрівання не більше 2-х місяців. Для приготування ми використовуємо лише справжнє молоко з фермерських господарств, якісні та перевірені досвідом закваски, а також натуральні додатки: волоський горіх, пажитник, сушені томати і зелень. Сири можна скуштувати в будь-якому закладі мережі або придбати у Фермерських крамницях, що працюють на території наших ресторанів.