Вітаємо Вас Гість
0

Доставка їжі від «САМоГОНної Ресторації»

Доставка їжі від «САМоГОНної Ресторації»

Ритм життя сучасних людей настільки стрімкий, що часу не вистачає навіть на найнеобхідніші речі, такі як повноцінний сон та раціональне харчування. Якщо у вас немає можливості дати своєму організму добре відпочити, то варто стежити хоча б за тим, щоб він отримував якісне харчування, яке забезпечувало б силами та бадьорістю протягом усього робочого дня. Найбільш популярний спосіб харчуватися для співробітників офісних приміщень без шкоди для роботи шлунково-кишкового тракту та з користю для всіх систем організму, які потребують збалансованої їжі – це доставка їжі.

Важливість замовлення їжі в офіс

Кожен із нас віддає перевагу натуральним, смачним, щойно приготованим стравам, тому доставка їжі у Тернополі – це дуже популярна послуга. Очевидно, що макарони та пюре мівіна не дадуть тривалого почуття насичення, не забезпечать належної кількості жирів, білків, вуглеводів, клітковини, мінералів та вітамінів. Не краще й горезвісні бутерброди, адже їжа всухом'ятку рано чи пізно призведе до проблем зі шлунком, та й користь таких перекусів сумнівна. А ось справжній, смачний гарячий обід, приготований професійним кухарем з натуральних якісних продуктів – це інша справа. До того ж ціна замовлення їжі (бізнес-ланч, піца, суші та ін.) знаходиться на тому ж рівні, що й покупка пакетованих продуктів або інгредієнтів для бутербродів. Тому краще замовити їжу додому чи в офіс, аніж потім страждати від хвороби шлунку чи печінки.

Замовлення обідів в офіс в Тернополі

Якщо вам потрібна цілодобова доставка їжі у Тернополі, можете сміливо звертатися у нашу компанію «САМоГОНна Ресторація». Ми пропонуємо усім бажаючим замовити суші, піцу та інші страви додому чи в офіс у будь-який час. Серед конкурентів наша компанія займає одне з лідируючих позицій, а все завдяки тому, що ми здатні догодити навіть самим вимогливим гурманам та тим людям, хто ретельно стежить за своїм здоров'ям.

Багато роботодавців вирішують замовити піцу або інші страви для своїх співробітників саме у нас, адже хороша їжа забезпечує підвищення працездатності, додає життєвої енергії, забезпечує гарний настрій та підвищує імунітет. Завдяки тому, що доставка їжі у Тернополі цілодобово здійснюється в найкоротші терміни, працівники трудяться з задоволенням, якісно виконуючи свої обов'язки, рідше хворіють, а в колективі панує мир та доброзичлива атмосфера.

Умови доставки від «САМоГОНної Ресторації»

1. Послуга доставки є безкоштовною.

2. Мінімальна сума замовлення у м. Тернопіль (в т. ч. Кутківці) складає:

(Якщо робляться спільні замовлення, напр., страви з Фламінго і страви з Ковчега, ця умова також є обов'язковою для здійснення доставки).

3. Мінімальна сума замовлення за межами (+5 км) м. Тернопіль становить 300 грн. Але за умови, якщо Гість не хоче замовляти страви і напої на суму 300 грн., він має можливість доплатити 30 грн. до свого чеку і замовити доставку

4. Швидка доставка піци, салатів, десертів та напоїв, які входять в особливе меню доставки до 29 хвилин здійснюється цілодобово у межах м. Тернополя. У разі запізнення, водій дає Вам сертифікат вибачення (так званий oops!), який гість зможе обміняти на подарунок від піцерії Фламінго.

5. Доставка протягом 60 хвилин здійснюється:

  • піцерія і пастерія Фламінго (італійська кухня: піци на білому та томатному соусі, салати, паста, десерти, напої) – цілодобово
  • суші-бар Каламбур (японська кухня) – 11:00-3:00.
  • музейна ресторація Старий млин (українська кухня, наливки) – 11:00-23:45
  • пивоварна ресторація Ковчег (європейська та грузинська кухні, свіже пиво власного виробництва) – 12:00-23:45
  • Бізнес-ланч - з понеділка по п'ятницю 12:00-15:00

6. У нас діють спеціальні пропозиції на доставку та самовивіз:

  • Щовівторка - мінус 50% на кожен другий (дешевший) рол;
  • Щосереди - мінус 50% на кожну другу (дешевшу) піцу;
  • Щодня - мінус 20% на будь-яку піцу з собою. 

7. Замовити страви можна на сайті: samogon.org, або за телефонами: +38-0352-519-555 і +38-098-352-22-22

8. Оплатити замовлення можна готівкою, або карткою кур'єру, який привозить замовлення

9. Час доставки може бути збільшено з різних технічних причин, але про це завжди повідомляє оператор.