Вітаємо Вас Гість
0
-->

Піцерія «Фламінго» – перший заклад «Самогонної ресторації». Саме тут, уже понад 20 років готують легендарну піцу, випечену на живому вогні за класичним італійським рецептом. Для начинки використовуємо виключно екологічні продукти з нашої фамільної сироварні, крафтової масарні та власних фермерських господарств.


Щодня, з 8:00 до 11:00 год, у «Фламінго» діють безлімітні сніданки, в обід піцерія стає найкращим місцем для ділової зустрічі, а ввечері ви зможете чудово відпочити разом зі своїми дітьми. Відчуйте справжню насолоду, скуштувавши нашу пасту власного виробництва, майстерно приготовані равіолі, свіжомелену каву, а також легкі, майже невагомі мусові десерти.

Безлімітні сніданки за 79 грн.

Ми знаємо: чим грандіознішим буде сніданок, тим цікавішим, продуктивнішим і насиченішим стане день. Тому ми підготували для вас  дуже особливу пропозицію - безлімітні сніданки в піцерії "Фламінго". Це означає, що у вас є унікальна можливість поїсти без жодних обмежень, адже розмір порції залежить лише від вашого апетиту. Приходьте до нас вже сьогодні й скуштуйте свій безлімітний сніданок. Вам точно сподобається! Безлімітні сніданки діють щодня, з 8:00 до 11:00 год.