Про нас

Музейна ресторація "Старий млин", з 2003 року 
(українська кухня)

Мережа колоритних закладiв «САМоГОНна ресторацiя» — це унiкальне гастрономiчне явище на територiї Захiдної України, вiдоме далеко за межами нашого регiону та країни в цiлому. Улюблене мiсце вiдпочинку для гостей зi всiх куточкiв нашої держави та iноземних туристiв. Останнi дуже часто навмисно прокладають свої маршрути саме через заклади «САМоГОНної ресторацiї», щоб гарантовано наповнити поїздку незабутнiми враженнями на все життя. Що ж так приваблює усіх та змушує неодмінно побачити все на власні очі? Формула успіху проста та складна водночас – архітектурна атракція у поєднанні з кулінарною феєрією, помножена на виняткову любов та повагу до кожного гостя...

Суші-бар "Каламбур", з 2008 року 
(японська кухня)
Піцерія "Фламінго", з 1996 року 
(італійська кухня)

Історія «САМоГОНної ресторацiї» складна та терниста, тому що бере свій початок ще з важких для бізнесу дев'яностих років минулого століття, коли було створено перший заклад. З того часу місія Компанії – перетворити ресторанне харчування та відпочинок у справжню високу гастрономічну культуру. Основною нашою перевагою є комплексне поєднання найкращих продуктів (з власних фермерських угідь), розмаїття авторських кулінарних шедеврів з меню, унікальної архітектури (за кращими традиціями іспанського архітектора Гауді), професійної команди рестораторів, поварів та офіціантів.

Пивоварна ресторація "Ковчег", з 2012 року 
(європейська кухня)
Пастерія "Фламінго", з 2010 року 
(італійська кухня)

Лице Компанiї складає цiлий ряд харизматичних та дивовижних, у всiх значеннях цього слова, відпочинкових об'єктів. До них вiдносяться наступні заклади міста Тернополя: музейна ресторацiя "Старий млин", пивоварна ресторацiя "Ковчег", пастерiя "Фламiнго" та пiцерiя "Фламiнго", сушi-бар "Каламбур", музей самогоноварiння "ВАГОН-САМОГОН"; а також у Буковелі – грибова ресторацiя "Старий млин" та садиба "Грибова хата". Окремим напрямком проходить славнозвісна "Фермерська крамниця", що презентована в усіх закладах натуральною продукцією з власних фермерських угiдь без ресторанної націнки.

У нас гiдно представленi страви традицiйної української кухнi, вишуканої iталiйської кухнi, класичної європейської кухнi та схiдної японської кухнi. Кожнiй з ресторацiй притаманний власний характер та iндивiдуальнiсть, неповторна атмосфера i стиль. На нашому сайтi Ви знайдете усю необхiдну iнформацiю для того, щоб комфортно обрати ту стихію, яка Вам до вподоби саме сьогодні.