ШКОЛА WOW-СЕРВІСУ

Практика ресторанного успіху під ключ

Якщо Ви – власник закладу громадського харчування й відпочинку та чітко для себе вирішили, що без професійного сервісу не існує успішного ресторану, тоді нам є що Вам запропонувати!

Ми – «САМоГОНна ресторація» – мережа колоритних закладів у Західному регіоні України. Досягли всеукраїнського та світового визнання і здобули цілий ряд ресторанних нагород, таких як: Національна премія "СОЛЬ", ТОП-100 ресторанів України, "Ревізор" та багато інших. Але, що найголовніше, ми винайшли власну формулу стабільного економічного росту. Щодня уже протягом 20 років ми доводимо, що ресторанний бізнес може бути дійсно рентабельним! Ми – компанія практиків, а не теоретиків.

Школа WOW-сервісу – це набір інструментів практичного вдосконалення мистецтва обслуговування Гостей на такому рівні, який перевищує найсміливіші їхні очікування. Тому це і є WOW-СЕРВІС!

Для ознайомлення, підбору та впровадження практичних сервісних інновацій ми виїжджаємо до Вас! Навчання та контроль проводять адміністратори наших ресторацій, що мають багаторічний успішний досвід у цьому сегменті.

І пам'ятайте! – Є лише один Бос – і це ваш Гість!!! Він може звільнити будь-кого в компанії, від президента до рядового співробітника, просто витративши свої гроші в іншому місці...
(Сем Уолтон, засновник компанії Wal-Mart)

Уміння поводитися з людьми - це товар, який можна купити точно так cамо, як ми купуємо цукор або каву, і я заплачу за таке вміння більше, ніж за що-небудь інше на світі.

Джон Рокфеллер