Повернутися до всіх записів

З чого розпочинався власний бізнес?

2014-05-04

Ми завжди прагнули добре годувати людей. Але за радянських часів, як правило, це робили погано. Коли я був у Європі (не пригадую, в якому році), то побачив разючі контрасти. Я зрозумів, що до громадського харчування можна підійти творчо і з любов’ю. А можна банально, як це робили в «казенних» столових за «совдепівських»  часів.  Чому тоді ресторани називали «кабаками»? Та бо це було таке «кабачне» розгульне життя. Сьогодні я вважаю свої заклади як висококультурні, такі, які піднімають рівень моралі.
Звичайно, в житті бувало по-різному, доводилося займатися і «чорною» спекуляцією. Їздив у Туреччину, Польщу.  До того працював інженером в технічному управлінні, але спостерігав за роботою закладів громадського харчування. Це стало поштовхом до створення власної мережі закладів харчування.
У 1987 році я покинув державну роботу, наче відчував близький розпад Радянського Союзу, пішов на свій хліб… А накопичивши стартовий капітал, ми з сім’єю вирішили зупинитися на тому, щоб добре годувати людей.